Minikom Enerji
94
İzmir Asfaltı Üzeri EGS Kipa Stand ShowroomSarayköy,34100
+90 (541) 480 59 09MİNİKOM ENERJİ, küçük ve orta ölçekli iş yerleri ile ev kullanıcıları için üretilmişdir. MİNİKOM ENERJİ, alternatif akım şebekelerindeki indüktif reaktif yükten kaynaklanan kayıpları önleyen, enerji dalgalanmalarını düzenleyen ve ani yük artışlarını dengeleyen bir MİKRO KOMPANZASYON SİSTEMİDİR.

Bu özelliği ile, bir yanda elektirik tasarrufu sağlarken , diğer yandan şebekeye bağlı cihazlarınızı yükdeki dalgalanmalara karşı korur.

MİNİKOM ENERJİ, alternatif akım şebekelerindeki indüktif reaktif yükten kaynaklanan kayıpları önleyen, enerji dalgalanmalarını düzenleyen ve ani yük artışlarını dengeleyen bir MİKRO KOMPANZASYON SİSTEMİDİR.

MİNİKOM ENERJİ, alternatif akım üzerinde çalışan ve indüktif reaktif yük oluşturan elektrikli ev ve sanayi aletlerinde gerilim ve akım arasında oluşan faz farkını tolore etme mantalitesiyle çalışmakta olup; bu tür akım çeken buzdolabı, soğutucular, klimalar, florasan lambalar ile sargı motorlu ünitelerin elektrik sarfiyatlarında %10 ile %40 varan oranlarda elektrik tasarrufu sağlamaktadır.

MİNİKOM ENERJİ uygulaması oldukça kolaydır. Hiçbir teknik bilgi ve yeterlilik gerektirmez.

MİNİKOM ENERJİ, alternatif akım enerji mono faze olan şebekelerde , şebeke üzerindeki herhangi bir prize takılarak kullanılabilir. Ve 365 gün/24 saat çalışır halde kalır.

MİNİKOM ENERJİ'yi uygulayacağınız ev ya da işyerinde alternatif akım enerji tirifaze ise MİNİKOM ENERJİ'nin trifaze modellerinden birini (aylık tüketim miktarına göre) sigorta çıkışına kullanım klavuzuna bağlı kalarak monte edip çalıştırabilirsiniz.

Halk Enerji cihazınızı elektrik prizinden çıkarttıktan sonra pirize giren uçlara dokunmayınız !!!

MİNİKOM ENERJİ, yaptığı bu işlev ile enerji piyasası denetleme kurulunun yürürlüğe koyduğu yönetmeliklere ve standartlara uygun olup, üretim ve kullanımında yasal hiçbir engel yoktur.

MİNİKOM ENERJİ' nin teknik mantalitesini teşkil eden KOMPANZASYON SİSTEMİ ilgili kurul ve Türkiye Elektrik Üretim A.Ş. tarafından belli ölçeklerin üzerindeki tesislerde KOMPANZASYON UYGULAMASI şeklinde kurulması zorunlu bir sistemdir.

MİNİKOM ENERJİ, kullanılacağı mekanın şebeke faz durumuna göre iki ayrı katagoride (monofaze- trifaze) üretilmiştir. Kullanılacak mekandaki aylık ortalama elektrik tüketimine göre 30 kw, 40 kw, 50 kw, 70 kw, 90 kw, 120 kw ve 150 kw kapasitelerde ürünler mevcut olup; ürün açıklamalarında belirtilen tüketim miktarlarına göre uygun kapasitede modellerin kullanılması gerekmektedir. Tüketimin (+, "– )değişmesi tasarruf oranını ciddi derecede etkilemeyecektir.
15807Ziyaretçi
  • Kredi Kartı Geçerli
  • Açılış/Kapanış08:30 - 21:00
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

İzmir Asfaltı üzeri Kipa Alışveriş Merkezi içinde

İletişim Formu
MİNİKOM ENERJİ, küçük ve orta ölçekli iş yerleri ile ev kullanıcıları için üretilmişdir. MİNİKOM ENERJİ, alternatif akım şebekelerindeki indüktif reaktif yükten kaynaklanan kayıpları önleyen, enerji dalgalanmalarını düzenleyen ve ani yük artışlarını dengeleyen bir MİKRO KOMPANZASYON SİSTEMİDİR.Bu özelliği ile, bir yanda elektirik tasarrufu sağlarken , diğer yandan şebekeye bağlı cihazlarınızı yükdeki dalgalanmalara karşı korur.MİNİKOM ENERJİ, alternatif akım şebekelerindeki indüktif reaktif yükten kaynaklanan kayıpları önleyen, enerji dalgalanmalarını düzenleyen ve ani yük artışlarını dengeleyen bir MİKRO KOMPANZASYON SİSTEMİDİR.MİNİKOM ENERJİ, alternatif akım üzerinde çalışan ve indüktif reaktif yük oluşturan elektrikli ev ve sanayi aletlerinde gerilim ve akım arasında oluşan faz farkını tolore etme mantalitesiyle çalışmakta olup; bu tür akım çeken buzdolabı, soğutucular, klimalar, florasan lambalar ile sargı motorlu ünitelerin elektrik sarfiyatlarında %10 ile %40 varan oranlarda elektrik tasarrufu sağlamaktadır.MİNİKOM ENERJİ uygulaması oldukça kolaydır. Hiçbir teknik bilgi ve yeterlilik gerektirmez.MİNİKOM ENERJİ, alternatif akım enerji mono faze olan şebekelerde , şebeke üzerindeki herhangi bir prize takılarak kullanılabilir. Ve 365 gün/24 saat çalışır halde kalır.MİNİKOM ENERJİ'yi uygulayacağınız ev ya da işyerinde alternatif akım enerji tirifaze ise MİNİKOM ENERJİ'nin trifaze modellerinden birini (aylık tüketim miktarına göre) sigorta çıkışına kullanım klavuzuna bağlı kalarak monte edip çalıştırabilirsiniz.Halk Enerji cihazınızı elektrik prizinden çıkarttıktan sonra pirize giren uçlara dokunmayınız !!!MİNİKOM ENERJİ, yaptığı bu işlev ile enerji piyasası denetleme kurulunun yürürlüğe koyduğu yönetmeliklere ve standartlara uygun olup, üretim ve kullanımında yasal hiçbir engel yoktur.MİNİKOM ENERJİ' nin teknik mantalitesini teşkil eden KOMPANZASYON SİSTEMİ ilgili kurul ve Türkiye Elektrik Üretim A.Ş. tarafından belli ölçeklerin üzerindeki tesislerde KOMPANZASYON UYGULAMASI şeklinde kurulması zorunlu bir sistemdir.MİNİKOM ENERJİ, kullanılacağı mekanın şebeke faz durumuna göre iki ayrı katagoride (monofaze- trifaze) üretilmiştir. Kullanılacak mekandaki aylık ortalama elektrik tüketimine göre 30 kw, 40 kw, 50 kw, 70 kw, 90 kw, 120 kw ve 150 kw kapasitelerde ürünler mevcut olup; ürün açıklamalarında belirtilen tüketim miktarlarına göre uygun kapasitede modellerin kullanılması gerekmektedir. Tüketimin (+, "– )değişmesi tasarruf oranını ciddi derecede etkilemeyecektir.

Firmanızı Ekleyin

Denizliport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 214 firma yer almaktadır.