Denizli Elektronik
11
Topraklık Mh. 586 Sk. No:1Pamukkale,34100
+90(258) 241 03 73Denizlide merkezi uydu sistemleri, uydu montajı, denizlide televizyon tamiri ve denizlide oto ses sistemleri konusunda uzman elektronikçi aradığınızda karşınıza çıkacak ilk adreslerden olan firmamız denizli elektronik 2000 yılında kurulmuştur. Denizlide her türlü elektronik cihaz tamiri konusunda uzman kadrosu ile hizmet veren firmamız, denizlide uydu sistemleri, denizlide oto müzik sistemleri, denizlide merkezi uydu sistemleri dendiğinde, denizlinin en iyi elektronikçisi olarak karşınıza çıkacaktır. Denizlide elektronik, uydu, ses sistemleri cihazlarında kullandığımız ve uygulamasını yaptığımız markalar goldmaster, jamesson, next, sunny, sony, lg ve vestel dir. Denizlide elektronik, ses sistemleri ve uydu konusunda uzman kadrosu ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak 15 yıldır hizmet veren denizli elektronik, denizli halkımızın, müşterilerimizin ve dostlarımızın göstermiş olduğu ilgi ve güvene teşekkür eder.
9396Ziyaretçi
  • Kredi Kartı Geçerli
  • Açılış/Kapanış08:30 - 19:00
  • Servis Saatleri10:00 - 19:00
  • Servis Yerleri Denizli
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Ulucami 2 arka sokağı park karşısı.

İletişim Formu
Denizlide merkezi uydu sistemleri, uydu montajı, denizlide televizyon tamiri ve denizlide oto ses sistemleri konusunda uzman elektronikçi aradığınızda karşınıza çıkacak ilk adreslerden olan firmamız denizli elektronik 2000 yılında kurulmuştur. Denizlide her türlü elektronik cihaz tamiri konusunda uzman kadrosu ile hizmet veren firmamız, denizlide uydu sistemleri, denizlide oto müzik sistemleri, denizlide merkezi uydu sistemleri dendiğinde, denizlinin en iyi elektronikçisi olarak karşınıza çıkacaktır.
Denizlide elektronik, uydu, ses sistemleri cihazlarında kullandığımız ve uygulamasını yaptığımız markalar goldmaster, jamesson, next, sunny, sony, lg ve vestel dir. Denizlide elektronik, ses sistemleri ve uydu konusunda uzman kadrosu ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak 15 yıldır hizmet veren denizli elektronik, denizli halkımızın, müşterilerimizin ve dostlarımızın göstermiş olduğu ilgi ve güvene teşekkür eder.
Firmanızı Ekleyin

Denizliport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 214 firma yer almaktadır.